KĀ TAS DARBOJAS?

KĀ TAS DARBOJAS?

Ja vēlaties izmantot Perceu.lv pakalpojumus – pasūtījumu pārsūtīšanas platformu, taču nezināt, kā sākt izmantot šo pakalpojumu, mēs prezentējam galvenos soļus:

1. Reģistrācija

Ja vēlaties sākt izmantot Perceu.lv pakalpojumus, tad, pirmkārt, Jums ir jāizveido jauns konts. Jums būs nepieciešams ierakstīt savu elektroniskā pasta adresi, paroli, vārdu, uzvārdu, adresi un telefona numuru.

Pirms pogas „Reģistrēties“ nospiešanas, neaizmirstiet izlasīt pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Kad būsiet tos izlasījuši, atzīmējiet norādītajā lauciņā, ka piekrītat pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Par veiksmīgu reģistrāciju Jūs tiksiet informēts ar elektroniskā pasta ziņojumu.

2. Identitātes apstiprināšana

Pēc veiksmīgas reģistrācijas un pieslēgšanās savā profilā, Jūs redzēsiet informatīvu paziņojumu:

Ja vēlaties veikt identifikāciju, nospiediet pogu „Apstiprināt identitāti“ . Pēc tam Jūs tiksiet novirzīts uz maksājuma veida izvēles lapu, lai apstiprinātu identitāti.

Izvēlējušies jums ērtāko apmaksas veidu, nospiediet „Apmaksāt“. Pēc tam Jūs tiksiet novirzīti uz Jūsu izvēlēto bankas maksājuma lapu, un sekojot tālākajām bankas norādēm un instrukcijām, pabeidziet maksājumu. (Komisijas maksa: 1.00 Eur)

 

3. Adreses piešķiršana

Kad būsi apstiprinājis savu identitāti, konta profila labajā stūrī redzēsi vācu, spāņu, angļu, poļu, franču, itāļu, holandiešu un citu valstu noliktavu adreses. Veicot vēlamo pirkumu, lūdzu, izvēlies mūsu vācu, spāņu, angļu, poļu, franču, itāļu, holandiešu un citu valstu noliktavu adreses. Ļoti svarīgi ir norādīt adreses datus precīzi tādus, kādus Jums esam norādījuši, īpaši svarīgi ir norādīt sūtījuma saņēmēja vārdu, uzvārdu un klienta numuru (ID), kurš ir unikāls Jūsu konta numurs un pēc tā mēs identificēsim Jūsu sūtījumu, kā arī piesaistīsim to Jūsu kontam. Par to Jūs tiksiet informēti ar elektroniskā pasta ziņojumu. Kad saņemsim Jūsu pirkumu, tas tiks pārvests uz Latviju un piegādāts Jums vienā no Jūsu izvēlētajiem piegādes veidiem.

 

4. Apmaksa un piegāde

Kad sūtījums būs nonācis attiecīgās valsts PercEU noliktavā, saņemsiet ziņu par to savā e-pastā un varēsiet izvēlēties piegādes un apmaksas veidus, kā arī veikt apmaksu par sūtījuma nosūtīšanu uz Latviju un PērcEU pakalpojumiem.

Kad apmaksa būs veikta, mēs uzsāksim preču nosūtīšanas procesu uz Latviju. Par veiksmīgu maksājumu Jūs tiksiet informēti ar elektroniskā pasta ziņojumu.

Pēc preču nonākšanas Latvijā, tas tiks nogādāts Jūsu izvēlētajā piegādes vietā.